Perpustakaan Desa

PERPUSTAKAAN AWAM SUNGAI PETANI

Alamat: Jalan Pegawai, 08000 Sungai Petani,
Kedah Darul Aman
Tel: 04-421 3948
Faks: 04-424 0351
E-mel: sungai.petani@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Sabtu – Rabu (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Khamis, Jumaat & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM JITRA

Alamat: Jalan Changloon, 06000 Jitra,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-917 2568
Faks: 04-917 4616
E-mel: jitra@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Sabtu – Rabu (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Khamis, Jumaat & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM YAN

Alamat: Jalan Pegawai, 06900 Yan,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-465 5205
Faks: 04-465 5205
E-mel: yan@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Khamis (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM LANGKAWI

Alamat: Jalan Persiaran Putera, 07000 Langkawi,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-966 6944
Faks: 04-966 6051
E-mel: langkawi@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Khamis (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM KULIM

Alamat: Jalan Hospital Lama, 09000 Kulim,
Kedah Darul Aman
Tel: 04-490 5845
Faks: 04-491 6350
E-mel: kulim@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Sabtu – Rabu (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Khamis, Jumaat & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM BALING

Alamat: Jalan Hospital, 09100 Baling,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-470 2962
Faks: 04-470 2934
E-mel: baling@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Sabtu – Rabu (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Khamis, Jumaat & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM SIK

Alamat: Jalan Pekan Sik, 08200 Sik,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-469 3545
Faks: 04-469 3545
E-mel: sik@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Khamis (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM BANDAR BAHARU

Alamat: Jalan Raya, 09800 Serdang,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-407 6961
Faks: 04-407 6963
E-mel: bandar.baharu@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Khamis (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM MERBOK

Alamat: Jalan Merbok, 08400 Merbok,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-457 3500
Faks: 04-457 3500
E-mel: merbok@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Sabtu – Rabu (10.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Khamis, Jumaat & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM KUALA NERANG

Alamat: Kompleks Marsawa, 06300 Kuala Nerang,
Kedah Darul Aman.
Tel: 04-786 5298
Faks: 04-786 5298
E-mel: kuala.nerang@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Rabu (9.00 pagi – 6.00 petang)
Khamis (11.00 pagi – 6.00 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am

PERPUSTAKAAN AWAM PENDANG

Alamat: 06700 Pendang,
Kedah Darul Aman.
Tel / Faks: –
E-mel: pendang@kedahlib.gov.my

Waktu Perkhidmatan:
Ahad – Rabu (9.00 pagi – 5.00 petang)
Khamis (9.00 pagi – 3.30 petang)
Ditutup pada Jumaat, Sabtu & Hari Kelepasan Am